Cały dramat, całe emocje: CS: Idź główne podsumowanie


The Contrike: Global Offensive (CS: GO) Major był jednym dla książek. W turnieju miał wszystko, na co fani mogli liczyć – intensywne mecze, denerwujące i więcej niż kilka niespodzianek. Drużyny z całego świata rywalizowały w turnieju, z celem zdobycia nagrody o wartości 1 miliona dolarów, koronowanym jako mistrzem.

Drużyny

W turnieju rywalizowały 24 drużyny z całego świata. To były zespoły, które dotarły do ​​ostatniego ośmiu:

eSports   
  Fnatic
 1. Astralis
 2. Virtus.zawodowiec
 3. nieśmiertelni
 4. Północ
 5. Faze Clan
 6. SK Gaming
 7. Gambit eSports
 8. Fnatic

Zapałki

Pierwsza runda meczów była intensywna. W pierwszym meczu Gaming SK poszedł z renegadami. Gry SK były wyraźnymi faworytami, ale starał się odłożyć renegatów, w końcu wygrał mecz GG Bet CS GO 16-13.

W następnym meczu Faze Clan i Fnatic stanąli w obliczu. Faze Clan był bardzo uprzywilejowany, ale Fnatic udało się wygrać w meczu gryzącym paznokcie. To był ogromny zdenerwowanie i znak dramatu, który miał się nadejść.

Stamtąd mecze stały się bardziej intensywne. W ćwierćfinale nieśmiertelni zmierzyli się z północą. Immortals byli słabszymi, ale udało im się wygrać z wielkim pokazem umiejętności i determinacji. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Półfinały były miejscem, w którym doszło do prawdziwej akcji. W pierwszym meczu Astralis zmierzyli się z Gambit Esports. Gambit pokazywał świetną formę podczas turnieju i wielu uważało, że to oni wygrają. Jednak Astralis udało się utrzymać nerwy i wygrać w meczu 2-1.

Drugi półfinał był równie ekscytujący. To była gry SK kontra Immortals. Gry SK były faworytami, ale Immortals nie wycofali się. Mecz trafiła do mapy remis i gier SK ostatecznie wygrał 2-1, ale Immortals z pewnością sprawił, że pracowali dla niego.

Ostatnią było pojedynek między Astralis i SK Gaming. To był mecz, który spełnił faktury, a obie drużyny wykazują niesamowite umiejętności i determinację. Jednak SK Gaming udało się wygrać w meczu 2-1, który zostanie zapamiętany przez długi czas.

pierwszym meczu Gaming SK poszedł

Końcowe przemyślenia

CS: Go Major był jednym z najlepszych turniejów w ostatnich latach. Była akcja bez przerwy, zderzenia i dramat, który utrzymywał fanów do uzależnienia od kilku dni. Zespoły, które rywalizowały, były niesamowite i wystawiają program, który zostanie zapamiętany przez długi czas.

Jeśli jesteś fanem CS: idź, koniecznie sprawdź następny major – z pewnością będzie to równie ekscytujące jak ten!


Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.